Pradelstos dienos F4 ataskaitoje

  • Nurodytoje formoje pradelstos dienos yra skaičiuojamos nuo nesudengtų dokumentų ir nuo suvestų pirkimų “Apmokėti iki” datos. Pirmiausia ką rekomenduojame pasitikrinti:
    1. Apskaita-> verslo operacijų pranešimai. Užsidėkite statusą “Nauja”. Jei yra nesuvykdytų verslo operacijų pranešimų – pažymėkite ir spauskite vykdyti.
    2. Eikite Mokėjimai-> skolų dengimas. Pereikite visas skolas ir pažiūrėkite, ar visi mokėjimai sudengti su pirkimais. Jei yra nesudengtų – sudenkite.
    3. Eikite į suvestus ir neapmokėtus pirkimus. Pirkimai ir Pardavimai-> Pirkimai. Peržiūrėkite visas pirkimo sąskaitas, kurios yra neapmokėtos. Ar joms teisingai nurodytas terminas “Apmokėti iki”. Jei kažkuriai yra neteisingas – eikite į pirkimą. Atsidarykite Mokėtinas gautinas sumas, apačioje, yra Lentelė, kur parašyta “Mokėjimo grafikas” ir nurodyta “Apmokėti iki” data, pataisykite ją į reikiamą.

    Atlikite šiuos visus veiksmus. Jei viskas gerai, o pradelstas dienas vis tiek rodo neteisingai – registruokite mums pagalbos sistemoje.