Geri darbai

Pasirūpinome SOS vaikų kaimų dokumentų valdymo sistemos įdiegimu

"Vis daugiau Lietuvos įmonių pastebi labiausiai pažeidžiamą nevyriausybinių organizacijų sektorių ir sutinka padėti neatlygintinai. Viena jų – UAB „Sistemų valdymo konsultacijos“ – patys kreipėsi į mūsų organizaciją ir pasiūlė įsidiegti dokumentų valdymo sistemą."

Rajone gimė nauja tradicija

Gerais darbais nuolat džiuginantis Šeimos labdaros ir paramos fondas ir vėl ėmėsi geranoriškos iniciatyvos. Šįkart fondas, vadovaujamas valdybos pirmininko Antano Čepononio, nusprendė atsigręžti ne tik į sunkiai besiverčiančias šeimas, bet ir į pažangius moksleivius – praėjusių metų pabaigoje dovanomis bei piniginėmis premijomis paskatintos keturios geriausiai besimokančios gimanazistės.

Pradėta graži tradicija

„Visuomet remiame tuos, kurie prasčiau verčiasi, daugiavaike šeimas ir prisiliečiame prie sunkiai gyvenančių žmonių. Rugsėjo mėnesį sugalvojome tokią akciją, kad reikia paskatinti vaikus, kurie savo darbu, noru ir ryžtu siekia ir labai gerų mokymosi rezultatų. Tad Šeimos labdaros ir paramos fondo vadyba priėmė sprendimą, kad iš visų gimnazijų reikia atrinkti po vieną pažangiausią, aktyvų ar olimpiadose dalyvaujantį gimnazistą“,-

Įteiktas kompiuteris ir piniginės premijos

Suradę rėmęjų, Šeimos labdaros ir paramos fondo atstovai pradžiugino keturias gimnazistes. Radviliškį aplankiusio „Kalėdų karnavalo“ vizito metu Šeimos labdaros ir paramos fondo globėja, Radviliškio rajono savivaldybės direktorė Jolanta Margaitienė įteikė paskatinimo dovanas keturioms gimnazistėms: